עסקים וכלכלה

מאחורי הקלעים: הצצה לעולם הנדל”ן

עסקים וכלכלה20 ביוני 2018    דקה אחת
0

שי שטרן, בעלי רי/מקס פלוס באר שבע עם הסודות הנדלניסטים

מאחורי הקלעים: הצצה לעולם הנדל”ן
צילום: יח"צ מרקר

כבעלים של משרד תיווך הנדל”ן הגדול בארץ, רי/מקס פלוס באר שבע, כבר 22 שנים, נתקלתי כבר ברוב הסטיגמות והאמונות בהן מחזיקים אנשים על עולם התיווך ועל סוכן הנדל”ן בפרט.

בהזדמנות זו אני שמח לחשוף מעט מעולמנו – הנדלניסטים.

הקריירה כנדלניסט היא מאתגרת. המתווך מתמודד עם אתגרים רבים, כאשר המרכזי בהם הוא הלמידה המתמדת של התחום, אותה הוא מחויב לבצע תוך כדי תנועה. מהפכת המידע אשר הגיעה בעקבות התפתחות המדיה, מחייבת נדלניסט מקצועי לשלוט בכמות מידע גדולה ולהנגיש ללקוחותיו את המידע בשלל תחומים. אנו מחויבים לקוד אתי, המחייב אותנו לפעול מתוך ערכי האמינות והיושרה. רוב זמנם של הנדלניסטים מוקצה ללימוד, להשגת לקוחות חדשים ולטיפול מסור בלקוחות.

הנדלניסט מתייחס לתחום כקריירה, על כן הוא מבין את חשיבות צעדיו ופועל לצמיחה, תוך שירות לקוחות מדהים.

בד בבד, עם כל האתגרים הנ”ל, מגיע גם סיפוק עצום. קריירה בעולם תיווך הנדל”ן תאפשר לכם חופש תעסוקתי, שליטה בזמן ואם ביצעתם את הדברים על הצד הטוב ביותר, גם הכנסה גבוהה מאוד. העובדה כי לקוחות בחרו בכם ללוות אותם בצעד הכי חשוב בחייהם, מגיעה עם אחריות ותחושת שליחות, שיגרמו לכם להתחיל את היום בתחושה נהדרת.

עם ניסיון של 22 שנים, שיטה מוכחת, תרבות ארגונית שמובילה לצמיחה ארגונית ופוטנציאל עסקים עולמי, אנו ממשיכים לצמוח בעיר, תוך איתור אנשים המתאימים לכך ומעוניינים להתחיל בקריירה בתחום הנדל”ן.

אל תיתנו ל”חדשות” לבלבל אתכם, קיים ביקוש תמידי לאנשי נדלן ולשירות נדל”ן מקצועי וחסר פשרות.

חושבים שתחום הנדל”ן הוא המקום לקריירה הבאה שלכם? נשמח לבנות יחד אתכם קריירה משגשגת.

רי/מקס פלוס , באר שבע , 4956*

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

פריצת דרך טיפולית לעור הפנים בעזרת עוצמות...

בימים אלה משיקה חברת "לאונרדו קוסמטיקה" מוצר חדש ומהפכני המצטרף למגוון רחב של מוצרים שהחברה פיתחה ומשווקת בשוק הקוסמטיקה. מסכת מים מהפכנית "BALM SPRINGS" הרותמת את עוצמת המים לטיפול בעור

עסקים וכלכלה23 בינואר 2020    דקה אחת
0

קולקציית הילדים של GUESS

איזה בגדים היית חולמת שיהיו בארון הבגדים של הילד שלך? תמיד דמיינת אותם שיקיים ומגניבים כאלו, שכולם מתלהבים מהסטייל שלהם?

עסקים וכלכלה8 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה