עסקים וכלכלה

מאחורי הקלעים: הצצה לעולם הנדל”ן

עסקים וכלכלה20 ביוני 2018    דקה אחת
0

שי שטרן, בעלי רי/מקס פלוס באר שבע עם הסודות הנדלניסטים

מאחורי הקלעים: הצצה לעולם הנדל”ן
צילום: יח"צ מרקר

כבעלים של משרד תיווך הנדל”ן הגדול בארץ, רי/מקס פלוס באר שבע, כבר 22 שנים, נתקלתי כבר ברוב הסטיגמות והאמונות בהן מחזיקים אנשים על עולם התיווך ועל סוכן הנדל”ן בפרט.

בהזדמנות זו אני שמח לחשוף מעט מעולמנו – הנדלניסטים.

הקריירה כנדלניסט היא מאתגרת. המתווך מתמודד עם אתגרים רבים, כאשר המרכזי בהם הוא הלמידה המתמדת של התחום, אותה הוא מחויב לבצע תוך כדי תנועה. מהפכת המידע אשר הגיעה בעקבות התפתחות המדיה, מחייבת נדלניסט מקצועי לשלוט בכמות מידע גדולה ולהנגיש ללקוחותיו את המידע בשלל תחומים. אנו מחויבים לקוד אתי, המחייב אותנו לפעול מתוך ערכי האמינות והיושרה. רוב זמנם של הנדלניסטים מוקצה ללימוד, להשגת לקוחות חדשים ולטיפול מסור בלקוחות.

הנדלניסט מתייחס לתחום כקריירה, על כן הוא מבין את חשיבות צעדיו ופועל לצמיחה, תוך שירות לקוחות מדהים.

בד בבד, עם כל האתגרים הנ”ל, מגיע גם סיפוק עצום. קריירה בעולם תיווך הנדל”ן תאפשר לכם חופש תעסוקתי, שליטה בזמן ואם ביצעתם את הדברים על הצד הטוב ביותר, גם הכנסה גבוהה מאוד. העובדה כי לקוחות בחרו בכם ללוות אותם בצעד הכי חשוב בחייהם, מגיעה עם אחריות ותחושת שליחות, שיגרמו לכם להתחיל את היום בתחושה נהדרת.

עם ניסיון של 22 שנים, שיטה מוכחת, תרבות ארגונית שמובילה לצמיחה ארגונית ופוטנציאל עסקים עולמי, אנו ממשיכים לצמוח בעיר, תוך איתור אנשים המתאימים לכך ומעוניינים להתחיל בקריירה בתחום הנדל”ן.

אל תיתנו ל”חדשות” לבלבל אתכם, קיים ביקוש תמידי לאנשי נדלן ולשירות נדל”ן מקצועי וחסר פשרות.

חושבים שתחום הנדל”ן הוא המקום לקריירה הבאה שלכם? נשמח לבנות יחד אתכם קריירה משגשגת.

רי/מקס פלוס , באר שבע , 4956*

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

במגמת התחדשות

בגרנד קניון באר שבע לא נותנים לקורונה לעצור אותם וממשיכים במגמת ההתחדשות האופנתית עם מותגים חדשים וחנויות חדשות שייפתחו ממש בקרוב

עסקים וכלכלה30 ביולי 2020    דקה אחת
0

עכו פינת הסינמה סיטי באר שבע

כבר לא צריך לנסוע רחוק כדי לטעום את השפע של הצפון. מסעדת סדפה החדשה במתחם הסינמה סיטי בבאר שבע, מביאה את הטעמים, הריחות והטריות של עכו, היישר לבירת הנגב. בתאבון

עסקים וכלכלה30 ביולי 2020    5 דקות

כתיבת תגובה