עסקים וכלכלה

מבצע למשתכן

עסקים וכלכלה31 במאי 2018    דקה אחת
0

 דיזיין פלוס מציגה מחירים שיעזרו לכם לעצב את הבית מחדש

מבצע למשתכן
מבצע למשתכן בדיזיין פלוס. תנור פירולטי של תקה | צילום: ג'ו לידס

לרכוש או לעבור דירה זו הוצאה לא קטנה בפני עצמה, וכשמגיעים לשלב האבזור התקציב כבר דל. במיוחד בשל כך דיזיין פלוס, מתחם החנויות לעיצוב הבית הגדול בדרום, מציע אינספור מבצעים שיעזרו (לכיס ש)לכם לעצב את דירת החלומות בלי להתפשר.

בימים אלו ממש מסתיים האביב, ויחד איתו חוזה השכירות של ישראלים רבים. כדי שלא תמצאו את עצמכם יושבים לאכול על הרצפה בחודש הראשון או חולקים את הכורסה עם החתול, מתחם עיצוב הבית דיזיין פלוס מציג את הפרויקט "מבצע למשתכן": מבצעים על פריטים שישדרגו את הבית מבלי לרוקן את הכיס.

אז אם אתם חושבים כבר תקופה על להחליף את פינת האוכל, הילד חופר שהוא רוצה שינוי בחדר או שהספה לא בדיוק נראית במיטבה, עשרות המבצעים על המותגים המובילים בדיזיין פלוס הם תירוץ מצוין.

מבצע למשתכן בדיזיין פלוס 50% הנחה על מגוון מזרנים של דר גב | צילום: יח"צ

בין המבצעים:

50% הנחה על מזרנים של ד"ר גב, תנור פירולטי ב-2,690 ש"ח בלבד בתקה, חדר ילדים קומפלקט ב-3,499 ש"ח בא.ש רהיטים, מערכת ישיבה עם שזלונג מבד ב-7,500 ש"ח בלבד באיטלסופה ועוד מגוון של הטבות בחנויות המתחם.

דיזיין פלוס, מתחם החנויות הגדול לעיצוב הבית בדרום דרך חברון 48 , באר שבע. חניה חינם

חדר ילדים קומפלקט בא.ש רהיטים | צילום: אייל קרן

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

החל שיווק פרויקט הדיור המוגן היוקרתי הראשון...

הפרויקט יאוכלס במרץ 2020 ויכלול 250 יחידות דיור מגוונות בשלב א' ו-100 יחידות נוספות בשלב ב' של הפרויקט. ההשקעה הכוללת בשלב א' של הפרויקט, מוערכת בכ-250 מילון שקלים. דיירי הבית ייהנו ממגוון רחב של שטחי ספורט, בילוי, נופש ובריאות, בשטח כולל של 45,000 מ״ר

עסקים וכלכלה9 בדצמבר 2019    3 דקות
0

פאלאס דיור מוגן להבים – הפתיחה בקרוב!

בקרוב ייפתח בלהבים פרויקט דיור מוגן מתקדם ויוקרתי באווירה כפרית, הבנוי בסטנדרטים הגבוהים של קבוצת עזריאלי. בואו לראות קומה לדוגמה וליהנות ממחירי טרום פתיחה

עסקים וכלכלה5 בדצמבר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה