עסקים וכלכלה

הקולקצייה החדשה של עדן אלאל

עסקים וכלכלה29 במאי 2018    דקה אחת
2
הקולקצייה החדשה של עדן אלאל
עדן אלאל | צילום: סטודיו כנפיים

ציפור קטנה לחשה לנו שכוכבת הרשת הישראלית – עדן אלאל, קיבלה קולקציית תכשיטי כסף 925 משלה, במותג תכשיטי הכסף caloette. נכון לעכשיו, הקוקלצייה אמורה לעלות בסוף השבוע הקרוב בחנות האינטרנטית של מותג תכשיטי הכסף: www.caloette.com. אך עדן העלתה כבר סרטון יפיפה באינסטגרם שלה:

צפו בסרטון:

 

אלאל, בת 17, שיתפה את עוקביה הרבים בעמוד האינסטגרם שלה על הקולקציה החדשה במותג תכשיטי הכסף caloette שעשויה להיחשף בסוף השבוע הקרוב תחת הכותרת: ״SOON״. כששאלנו את הכוכבת אודות התחושות שלה, ענתה עדן: "אני נורא מתרגשת ושמחה לרגל השקת הקולקציה שלי״.

מהקולקציה | צילום: פרטי

ממותג תכשיטי הכסף caloette נמסר: ״שמחים לשתף פעולה עם עדן, אין ספק שהיא אחת מכוכבות הרשת הגדולות בישראל היום, אנחנו רואים מה קורה בפרופיל המיוזיקלי שלה ובעמוד האינסטגרם שלה, ראינו את מה שקורה במפגשי המעריצים שלה בקניונים, עם מאות מעריצים שבאים לקבל ממנה קצת השראה, להצטלם ולדבר איתה ומיד הבנו שמולנו עומדת הדבר הבא״.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותאם אישית, סביבתי עם נגיעות של פעם:...

יש גם סייל סופשנה במתחם דיזיין פלוס באר שבע

עסקים וכלכלה10 בדצמבר 2019    4 דקות
0

החל שיווק פרויקט הדיור המוגן היוקרתי הראשון...

הפרויקט יאוכלס במרץ 2020 ויכלול 250 יחידות דיור מגוונות בשלב א' ו-100 יחידות נוספות בשלב ב' של הפרויקט. ההשקעה הכוללת בשלב א' של הפרויקט, מוערכת בכ-250 מילון שקלים. דיירי הבית ייהנו ממגוון רחב של שטחי ספורט, בילוי, נופש ובריאות, בשטח כולל של 45,000 מ״ר

עסקים וכלכלה9 בדצמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה

  • להלה

    מהממת עדן!!!

  • אורנה ביטון
    מחכה בקוצר רוח!

    מדהימה! הבת שלי משוגעת עלייך.