עסקים וכלכלה

את מי תעדיפו במטבח, מסי או נבחרת פורטוגל?

עסקים וכלכלה25 במאי 2018    2 דקות
0

מה עוד לא ראינו בתקופת המונדיאל? גביע הכדורגל העולמי מביא איתו בכל ארבע שנים התרגשות ועוצמה כזו שיוצרת אינספור שיגעונות יצירתיים, קמפיינים מרהיבים וחגיגה בינלאומית מחוץ לקופסא

את מי תעדיפו במטבח, מסי או נבחרת פורטוגל?
צילום סטודיו: TEKA

TEKAמיצרניות החשמל הגדולות בעולם, מזדהה עם האירוע הגדול בעולם ומשיקה סדרה מיוחדת של מקררים בחיפויי זכוכית במיתוג בינלאומי לכבוד מונדיאל 2018.

כולנו זוכרים את המקרר המגושם האפור או הלבן בזמנו שהיה תמיד מונח בחוסר תיאום עיצובי ולא משתלב עם שאר מוצרי המטבח. עם השנים המקרר הגיע גם בשחור, וכמו בלבוש, השחור מחמיא יותר עם שילובי צבעים וטקסטורות שונות (וגם מרזה). בשלבים מאוחרים יותר המקרר גם קיבל קימורים ועיצובים מפרגנים יותר ומאיימים פחות על שאר מוצרי המטבח.[

TEKA המתמחה בייצור מוצרי חשמל למטבח, היא גם הראשונה שהשיקה את חיפויי הזכוכית למקרר מה שהפך את היצור המקרר מ’תקוע’ לידידותי ומחמם את הלב – תמונה של הילד, זיכרונות משפחתיים, תמונה של בן הזוג, הכוכב המוערץ (ממש כמו הפוסטרים בילדות) ועוד כל מה שעולה על רוחכם. אז אם גם לכם בא שמסי יעשה חביתה או רונאלדו ירתיח מים, שימו לב לסדרת החיפויים המיוחדת של המונדיאל, אותה יהיה ניתן להשיג בצבעי דגל הקבוצה המועדפת, כל דגל המדינה במלוא הדרו, תמונה של השחקן האהוב ובעצם כל מה שיעלה על ליבכם להעצמת אווירת תחרות המונדיאל.
ועם כל זה, אם בישלתם הרבה ונגמר לכם המקום במקרר או אין מספיק מקום לבירות, טכנולוגיה חדשנית של TEKA מאפשרת להפוך את אחד מתאי ההקפאה בלחיצת כפתור לתא קירור רגיל, מה שיגדיל את נפח האיחסון וישאיר לכם מקום גם לאבטיח ולמלון.

מקרר סדרת החיפוי 10,990 שקלים. www.teka.co.il

Teka הינו מותג אירופאי שנחשב ליחיד המתמחה בייצור קו אינטגראלי של מוצרים מעוצבים למטבח. לחברה ותק של 90 שנה והיא נחשבת לקבוצת ענק המעסיקה 5,300 עובדים ברחבי העולם עם מחזור מכירות של 1.8 מיליארד דולר. מוצרי החברה נמכרים ביותר מ-125 מדינות ובשנים האחרונות צובר המותג פופולאריות רבה בזכות עיצוב מודרני, יעילות פונקציונאלית וחדשנות פורצת גבולות, זאת מבלי להתפשר במאפייני נוחות. כיום נמכרים מוצרי Teka באולמות התצוגה המרכזיים ובמעל ל-100 נקודות מכירה נוספות ברחבי הארץ.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

לחסן את העסק

לביא קייט, מנהל מעוף באר שבע ונגב מערבי עם כלים להתמודדות עם משבר הקורונה במגזר העסקי

עסקים וכלכלה20 במרץ 2020    7 דקות
0

מהבורסה בניו יורק לקיבוץ צאלים

מייק תמן מונה למנכ"ל הסטרטאפ הישראלי UBQ , הממוקם בקיבוץ צאלים ומייצר תחליף פלסטיק אקולוגי מחומרי פסולת ביתית.

עסקים וכלכלה18 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה