עסקים וכלכלה

מוביל במחזור

עסקים וכלכלה14 באפריל 2018    2 דקות
0

אלי כהן, מנהל מערך ההובלה של חברת המיחזור נגב אקולוגיה מספר על החיבור החזק שלו למחזור ולנגב ועל החברה שמעדיפה מעשים על פני דיבורים

מוביל במחזור
אלי כהן | צילום: יח"צ

אלי כהן (48) מבאר שבע התחיל לעבוד בחברת נגב אקולוגיה לפני כשנתיים ובמסגרת תפקידו אחראי על חלוקת העבודות של כל כלי הרכב והנהגים בין כל אתרי החברה והלקוחות. כל הנהגים שעובדים בחברה הם תושבי הדרום והוא מספר שהחיבור שלו לעיר חזק עוד מילדות, הוא היה נוהג לטייל בנגב באופניים ובאופנוע במיוחד ברחבי באר שבע וכבר אז ידע שכאן הוא רוצה לגדול ולהתפתח.

חלוקת צי הרכב בין כל הנהגים היא לא משימה פשוטה, לנגב אקולוגיה יש משאיות פול טריילר, מנופים, ביובית ומשאיות דחף, וכמנהל מערך ההובלה אלי נדרש לבצע חלוקה הוגנת בין כל האתרים כדי שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר ובצורה יעילה ומקצועית. החברה מטפלת בעשרות סוגי פסולות ביניהן קרטון, נייר, פלסטיק, אלקטרוניקה, גזם, פסולת ביתית-מוניציפאלית, שפכים, בוצות, פסולת תעשייתית, גזם, בניין ועוד.

מכיוון של’נגב אקולוגיה’ עשרות אתרים בארץ המטפלים בפסולות המגוונות, ביניהם, מפעל ‘תעשיות מיחזור’ באופקים לטיפול ומיחזור פסולת יבשה, מפעל ‘נגב מיחזור’ בסופה לטיפול ומיחזור פסולת חקלאית, אתר ‘חרוב’ לטיפול וטיהור שפכים, אתר ‘רימון’ לייצור ושיווק קומפוסט ועוד, העבודה של אלי היא מאתגרת מאוד וחלק אינטגרלי וחשוב מהחברה. מעבר לסידור עבודה של הנהגים אלי בקשר רציף עם לקוחות החברה שמהם הנהגים מגיעים לאסוף פסולות למחזור. בעברו אלי עבד במספר חברות גדולות וביצע תפקידים הקשורים לרכב, לוגיסטיקה ומכירות. “הגעתי לחברה לפני שנתיים עם הרבה ניסיון גם בתחום הרכב וגם בתחום המכירות וזה עוזר לי מאוד לשלב בין שני העולמות בתור מנהל מערך ההובלה”.

אלי מספר שהוא מאוד מתחבר לעשייה המקומית הדרומית, לפיתוח הנגב והסביבה ולכן הגיע לנגב אקולוגיה “נגב אקולוגיה עושה משהו גדול ומשמעותי לטובת הסביבה, כל העבדים בחברה מנסים לעשות כמה שיותר כדי לשמור על כדור הארץ ולתרום את חלקינו, אין פה דיבורים יש מעשים, וזה מה שיפה פה – יש הרגשה של עשייה טובה ונכונה וזה גם גורם לאווירה הטובה ולהרגשת המשפחתיות בחברה. מצד אחד אנחנו מרגישים כמו בבית ומצד שני החברה מתפתחת בקצב ענק וזה כיף גדול להיות חלק מהתהליך הזה”. אלי גם מספר על שיתוף הפעולה של העובדים שמגיעים ממקומות שונים בנגב: “העובדים בחברת נגב אקולוגיה מגיעים ממגזרים שונים והחברה גורמת לכולם לעבוד ביחד ולהרגיש הכי מחוברים שיש, כשמדברים על משפחה זה גם ברמת העובדים, כל אחד מהעובדים מרגיש מחויבות לחברה וזה מה שגורם לנו להצליח”.

כתבות נוספות בעסקים וכלכלה

0

מותג הנעליים סטיב מאדן הגיע אל הגרנד...

אל אירוע ההשקה החגיגי הגיע הזכיין אמיר קריספין עם מובילות דעת קהל ואנשי תרבות רבים

עסקים וכלכלה8 ביולי 2020    דקה אחת
1

MISSGUIDED נחת בסינמה סיטי באר שבע

MISSGUIDED, המותג הבינלאומי המוביל הגיע לישראל. חיים סקאל, הזכיין של הסניפים בישראל בוחר להשיק את החנות הראשונה דווקא בבירת הנגב

עסקים וכלכלה8 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה